در جریان آخرین مطالب آموزشی از طریق کانال تلگرام قرار بگیرید. برای ورود به کانال تلگرام اینجا  کلیک کنید

قانون دادن و دریافت کردن

تعداد امتیاز: 1

قانون دادن و دریافت کردن

قانون دادن و دریافت کردن

چکیده :

هرآنچه بدهید به شما داده میشود

هیچ چیز در طبیعت از بین نمیرود، بلکه از حالتی به حالتی دیگر تغییر میکند؛ ماده به ماده دیگر و ماده به انرژی و انرژی به ماده تبدیل میشود.

 

ظرف وجودی ما همیشه پر از آنچه هست که میخواهیم:اگر پرتقالی را بفشارید، چه چیزی از آن به بیرون می آید؟ مطمئناٌ آب پرتقال . هرگز امکان ندارد که بتوان از پرتقال ، آب آناناس گرفت. برای دریافت هرآنچه که در زندگی بدنبال آن هستید باید از همان جنس به هستی، بدهید.شما هیچ چیزی دریافت نمی کنید؛ مگر اینکه چیزی بدهید. طبیعت ساکن نیست، بلکه داینامیک و پویا بوده و همیشه در حال جنبش و تکاپو هست. برخی ها فکر میکنند که این قانون دوتا بخش دارد، یعنی اینکه؛ باید توجهشان را هم به دادن بپردازند و هم به دریافت کردن، ولی باید بخاطر داشته باشید که ما باید تنها بدون انتظار بازگشت، قادر به دادن باشیم تا بتوانیم این قانون را بدرستی به خدمت بگیریم.

 

وقتی بدون انتظار برگشت و بدون قید و شرط؛ احساس، فکر، سرویس و خدمات را به دیگران میدهید؛ در واقع با این کار به خودتان کمک کردید که ارتعاش خودتان را افزایش داده و احساس بسیار خوبی داشته باشید. بیاد داشته باشید طبیعت بسیار بیشتر از آن چیزی که فرستادید ، می بخشد ؛ حتی به مقدار بیشتر و با کیفیت بالاتر. حالا این سوال پیش می آید: اگر شما مطمئن باشید که هر آنچه بدهید ، مقدار خیلی بیشتری از آن را دریافت میکنید، چه چیزهایی را به دیگران و طبیعت هدیه میدهید؟: نفرت، کینه، شایعه، دروغ، حسادت،بخل،غیبت،..... یا عشق، محبت، بخشش، دوست داشتن، کمک ،..... نتایجی را که در زندگی کسب میکنید، حاصل انتخاب شماست.  

برای اینکه بدانید که آیا از این قانون پیروی می کنید، این سوالات را از خودتان بپرسید:

  • چقدر بدون انتظار بازگشت، به دیگران کمک میکنم؟
  • آیا در دنیا کسی هست که من نسبت به آن ،یکی از اقدامات، افکار و حسهای  منفی ، از جمله ؛شایعه پراکنی، غیبت،حسادت، کینه، نفرت، خشم و.... را داشته و انجام دهم ؟
  • آیا با رضایت قلبی کامل روزم را شروع کرده و به دنیا سرویس و خدمات می دهم؟
  • من چطور هر روز به دنیا و طبیعت و سایرین چیزی  ارائه میکنم؟ آیا عشق و احساس خوب نثار دیگران میکنم؟ آیا حتی برای کسی که عمل ناشایستی در قبال من انجام داده احساس و انرژی عشق و بخشش میفرستم؟
  • آیا به فکر انجام دادن کار و ارائه سرویس و خدماتی هستم که زندگی را در دنیا ، زیباتر و راحتتر کند؟، یا اینکه تنها به فکر این هستم که چه چیزی میتوانم دریافت کنم و یا فقط برای بدست آوردن پول کار می کنم؟
  • آیا رفتار، ظاهر، باور و هرچیز دیگری از شخصی دیگر را مورد قضاوت قرار میدهم؟

بیاد داشته باشید که قوانین طبیعت کاملا دقیق و شفاف هستند و این قوانین هم اکنون بر روی شما تاثیر میگذارند، زیرا شما نیز بخشی از طبیعت هستید و هر نتیجه ای که تاکنون کسب کردید نشان دهنده چیزی هست که تا این لحظه به طبیعت دادید. اگر از نتایج کسب شده راضی نیستید؛ در نگرش ، افکار و احساسات تان  تجدید نظر کنید.

به این مطلب امتیاز دهید

نظرخود را با ما درمیان بگذارید

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

نظرات سایر دوستان