در جریان آخرین مطالب آموزشی از طریق کانال تلگرام قرار بگیرید. برای ورود به کانال تلگرام اینجا  کلیک کنید

چرخه کسب نتایج

تعداد امتیاز: 1

چرخه کسب نتایج

چرخه کسب نتایج

چکیده :

چه عاملی سبب میشود که احساسات منفی به سراغ شما بیایند؟ آیا نسبت به نتایجی که در زندگی کسب کردید، رضایت ندارید؟ بله، تنها در صورت عدم رضایت از نتایج فعلی هست که احساسات منفی به سراغتان می آیند.

 
 
برای تغییر در نتایجی که در زندگی کسب میکنید ابتدا باید فرآیند کسب این نتایج را شناسایی کرده و با آن آشنا شوید.  اگه از نتایجی که در حال حاضر در زندگی کسب میکنید راضی نیستید ، باید چرخه کسب نتایجتان را اصلاح کنید.اگر به نتایج حال حاضر زندگیتان ( که آز آنها راضی نیستید) فکر کنید؛ قطعا احساس درماندگی و احساسات منفی را در درونتان ایجاد می کنید و همونطور که میدانید ؛احساسات؛ نقطه محرک و آغاز کننده رفتارها خواهند بود. داشتن احساسات منفی و تضعیف کننده دوباره شما را به نتایج فعلی خواهد رساند. بنابرین، چرخه ای که طی میکنید، دائما یکسان بوده و خواهید دید که قادر نیستید زندگیتان را تغییر دهید و روز به روز نتایج ضعیفتر شده و تمرکز بیشتر ذهن شما به این نتایج موجب تقویت احساسات منفی شده و زمینه را برای ایجاد استرس شدید و دپرس شدن و در مراحل پیشرفته تر موجب بیماری های جسمی نیز  میگردد،فقط بخاطر اینکه مشغول تکرار کردن این چرخه هستید.
برای کسب نتایج جدید باید چه اقدامی انجام دهید؟
همه چیز از ایجاد افکار جدید شروع می شود. کاری که باید انجام دهید ، این است که افکار جدید را جایگزین افکار منفی گذشته کنید و سپس با رویاپردازی و هدف گذاری مناسب فکر جدیدتان را  بطور شفاف و دقیق پرورش دهید.  میتوانید با استفاده از تکنیک هدفگذاری " لیست یک صفحه ای" یک هدفگذاری سریع را تجربه کنید.هر روز باید به هدف بزرگی که در دفترچه اهدافتان نوشتید فکر کرده و خودتان را طوری تصور کنید که انگار هم اکنون نتایج مورد نظر را کسب کردید و  بابت انتخاب هدف جدید به خودتان افتخار کنید و تصویر قوی از شخصی که میخواهید به آن تبدیل شوید را  آگاهانه و به حالت دستوری و تاکیدی، در ذهن نیمه آگاه تان وارد کنید ( این کار با تکرار روزانه این افکار و استفاده از قدرت تصویر سازی و استفاده از خواندن و تصور کردن هدف و نیز با استفاده از عبارات تاکیدی امکان پذیر خواهد بود). با انجام این کار ، میتوانید، احساسات جدید مثبت و پر قدرت را در خودتان ایجاد کنید ( پس از ورود ایده جدید به ذهن نیمه آگاه ،  میتوانید احساس جدید را بصورت مداوم در خودتان ایجاد کنید) .   احساسات جدید منجر به  بروز رفتارهای جدید میشوند ( بدین ترتیب با احساس مثبت و قدرتمندی که ایجاد کردید، رفتارهای جدید را از خودتان بروز میدهید؛  کارهایی را که باید انجام بدهید را انجام میدهید و همانطور که میدانید؛ بروز احساس، نقطه آغازین بکار گیری ، قانون جذب و ارتعاشات هست) به شما ،تبریک میگویم ، زیرا، به مرحله آخر رسیدید و افکار،  احساسات و رفتارهای جدیدتان، سبب شکل گیری نتایج جدید خواهد شد. 
 

به این مطلب امتیاز دهید

نظرخود را با ما درمیان بگذارید

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

نظرات سایر دوستان