در جریان آخرین مطالب آموزشی از طریق کانال تلگرام قرار بگیرید. برای ورود به کانال تلگرام اینجا  کلیک کنید

کارت هدف

تعداد امتیاز: 1

کارت هدف

کارت هدف

چکیده :

کارت هدف، ابزار ضروری است که برای رسیدن به اهدفتان به آن نیاز دارید

پس از شناسایی سه هدف اصلی و انتخاب سه هدف کوتاه مدتی که در ارتباط با آن اهداف قرار دارند، آنها را روی کارت کوچکی بصورت جملاتی به زبان حال ساده یادداشت کرده و در مقابل هر یک، تاریخ  دقیقی را که برای دستیابی به آن مشخص نمودید را یادداشت کنید. کارت هدف را همیشه به همراه داشته باشید و روزی چندین بار به آن نگاه کرده و اهدافتان را مرور کنید، طوری که هم اکنون به آنها دست یافتید. پس از گذشت مدت زمان مورد نظر و یا تحقق آن اهداف، بلافاصله اهداف بعدی را شناسایی کرده و سه هدف بعدی را در کارت هدف قرار دهید.

 

داشتن کارت هدف عملا چه نقشی در مسیر رسیدن به هدفتان ایفا میکند؟

از لحظه ای که اهدافتان را روی کارت هدفتان مینویسید، ذهن نیمه آگاه تان از وجود حقیقتی باخبر میشود. ذهن نیمه آگاه مسئول رساندن شما به چیزی است که به آن القا میکنید. تکرار و یادآوری روزانه اهدافتان ، به مرور زمان موجب میگردد تا اطلاعات از ذهن آگاه به ذهن نیمه آگاه تان منتقل شود. دقیقا از زمانی که این اتفاق رخ دهد، شما متوجه خواهید شد که بدون اینکه خودتان فهمیده باشید، هر روز از روز قبل بیشتر تلاش کرده و در راه رسیدن به هدفتان مصممتر شده اید. ذهن نیمه آگاه ، علت و نقطه آغازین ، اتفاقاتی است که در زندگی تان رخ میدهد.

با تکرار روزانه مرور اهدافتان با استفاده از خواندن کارت هدف، شما ایده مورد نظر را از ذهن آگاه به ذهن نیمه آگاهتان منتقل میکنید؛ زمانی که این اتفاق رخ دهد، مقدمه را برای استفاده از قانون جذب به نفع خودتان و برای رسیدن به اهدافتان فراهم میکنید. 

به این مطلب امتیاز دهید

نظرخود را با ما درمیان بگذارید

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

نظرات سایر دوستان