در جریان آخرین مطالب آموزشی از طریق کانال تلگرام قرار بگیرید. برای ورود به کانال تلگرام اینجا  کلیک کنید

ایجاد عادتهای جدید

تعداد امتیاز: 0

ایجاد عادتهای جدید

ایجاد عادتهای جدید

چکیده :

برای دست یافتن به موفقیت و نتایج خارق العاده در زندگی ، تنها به ایجاد چند عادت خوب نیاز دارید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

در دوره آنلاین ورژن بعدی تو بصورت تخصصی با این مسئله آشنا شده و قادر خواهید بود به راحتی به هر عادت جدیدی که به موفقیت تان کمک می کند مجهز گردید.

زندگی بیش از نود درصد از مردم، سرشار از عادتهای بد است.  داشتن افکار منفی، سیگار کشیدن، تنبلی، بی حوصلگی، نگرش منفی، عدم مطالعه روزانه، تماشای بیش از اندازه تلوزیون، استفاده بیش از اندازه از موبایل و .... ده ها عادت دیگر که بعنوان سد بزرگی در سر راه افراد معمولی قرار گرفتند و مانع آن میشوند که به نتایج مطلوب در زندگی دست پیدا کنند.

عادت[1]: شکل گیری الگوی[2] تکراری است که میتواند تکرار یک نوع فکر و یا رفتاری باشد که معمولا بصورت ناآگاهانه[3] صورت میپذیرد. عادتها،یکی از اتفاقات شگفت انگیزی هستند که در زندگی انسان وجود دارد، زیرا موجب میشوند؛ عملکرد و بهره وری انسان بطور چشمگیری افزایش یابد. آیا زمانی که راه میروید، به این نکته فکر میکنید که چگونه هر یک قدم را بردارید؟ آیا زمانی که مسواک میزنید، به این موضوع فکر میکنید که چطور دستانتان را در موقعیت مناسبی قرار دهید؟ آیا زمانی که شلوارتان را میپوشید به این موضوع فکر میکنید که ابتدا کدام پایتان را وارد لنگه شلوارتان کنید؟ آیا زمانی که کفشهایتان را می پوشید به این فکر میکنید که کدام لنگه را اول بپوشید؟ ولی اگر در هر لحظه از زمان بصورت هوشیارانه[4]اگر نسبت به رفتار و یا افکارتان آگاه شوید، میتوانید دقیقا از پروسه و فرآیندهای بیان شده، آگاه شوید.

 


[1] Habit

[2] Pattern

[3] Sub - Counsciously

[4] Consciously

به این مطلب امتیاز دهید

نظرخود را با ما درمیان بگذارید

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

نظرات سایر دوستان

Atom Belder در تاریخ ۱۳۹۷/۰۳/۱۷ گفته:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

خیلی عاااالیه استاد. فوق العاده استفاده کردم. خیلی چیزا برام روشن شد. مرسی که همچین احساس خوبی رو در ما ایجاد میکنین....

هدایت محمودی در تاریخ ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ پاسخ داده:
پاسخ گزارش تخلف (۰) ۰ ۰

سپاس دوست من. سوالی داشتید میتونید کامنت کنید و یا اینکه مستقیما با من تماس بگیرید.